22/OKZ/12/2019 z dn. 12.03.2019r. |
1 |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Sadowski, 19-500 Gołdap, ul. Paderewskiego 11 |
13.03.2019r. - 12.06.2019r. |
9.00-17.00 |
26/OKZ/12/2019 z dn. 15.03.2019r. |
1 |
Usługi Cateringowe Izabela Nawrocka, 19-400 Olecko, ul. Parkowa 11 |
18.03.2019r. - 17.06.2019r. |
I zmiana: 6:00-14:00; II zmiana: 11:00-19:00 |
27/OKZ/12/2019 z dn. 15.03.2019r. |
1 |
Medis 24 sp. zo.o., 00870 Warszawa, ul. Wronia 45/U2 / 19-400 Olecko, ul. Kamienna 1/16 |
18.03.2019r. - 17.06.2019r. |
7:00-15:00 |
32/OKZ/12/2019 z dn. 05.04.2019r. |
1 |
Firma Handlowo Usługowa M.J. Lenkiewicz, 19-400 Olecko ul. Batorego 19a/1;
miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
08.04.2019r. - 07.07.2019r. |
7.00-15.00 |
33/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Adam Saliński, ul. Norwida 4, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
34/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Adam Saliński, ul. Norwida 4, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
35/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Adam Saliński, ul. Norwida 4, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
36/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Zdzisław Sadowski, Zabielne 45, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
37/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Zdzisław Sadowski, Zabielne 45, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
38/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Zdzisław Sadowski, Zabielne 45, 19-400 Olecko, miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
39/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
PPHU Mat-Bud s.c.
adres:Aleje Lipowe 1, 19-400 Olecko; miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
40/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
PPHU Mat-Bud s.c.
adres:Aleje Lipowe 1, 19-400 Olecko; miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
41/OKZ/12/2019 z dn. 08.04.2019r. |
1 |
PPHU Mat-Bud s.c.
adres:Aleje Lipowe 1, 19-400 Olecko; miejsce stażu: praca w terenie (subregion ełcki) |
09.04.2019r. - 08.07.2019r. |
7.00-15.00 |
47/OKZ/12/2019 z dn. 29.04.2019r. |
1 |
Piekarnia "Młyn" Paulina Apolonia Sobańska-Wójcik, adres: ul. Jagiellońska 2, 19-400 Olecko; miejsce stażu: teren subregionu ełckiego |
01.05.2019r. - 31.07.2019r. |
5.00-13.00 |
1/11/AktywnośćWM19 z dn. 27.05.2019 |
1 |
Przedsiębiorstwo "Magia Podróży" s.c. Anna Mścichowska, Michał Mścichowski 19-300 Ełk, ul. Wojska Polskiego 6/1U |
27.05.2019r. - 26.08.2019r. |
9.00-17.00 |
48/OKZ/12/2019 z dn. 30.05.2019r. |
1 |
Medis24 Sp. z o.o., 00-870 Warszawa, ul. Wronia 45/U2 miejsce stażu: teren miasta i gminy Olecko |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
7.00-15.00 |
49/OKZ/12/2019 z dn. 30.05.2019r. |
1 |
Medis24 Sp. z o.o., 00-870 Warszawa, ul. Wronia 45/U2 miejsce stażu: teren miasta i gminy Olecko |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
7.00-15.00 |
51/OKZ/12/2019 z dn. 30.05.2019r. |
1 |
Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich, Babki Oleckie 12, 19-400 Olecko |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
7.00-15.00 |
52/OKZ/12/2019 z dn. 30.05.2019r. |
1 |
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej SANEL Józef Iwanowski& Maek Gulbierz s.c., 19-400 Olecko, ul. Ełcka 2 miejsce stażu: teren powiatu oleckiego |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
7.00-15.00 |
53/OKZ/12/2019 z dn. 30.05.2019r. |
1 |
Wypożyczalnia Rusztowań Robert Czuper, 19-400 Olecko, ul. Składowa 5b/23 miejsce stażu: teren subregionu ełckiego |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
7.00-15.00 |
2/11/AktywnośćWM19 z dn. 1.06.2019 |
1 |
Salon Fryzjerski Grzegorz Wierzbicki, 19-300 Ełk, ul. Gdańska 1 |
01.06.2019r. - 31.08.2019r. |
9.30-17.30 |
54/OKZ/12/2019 z dn. 10.06.2019r. |
1 |
Piekarnia "Młyn" Paulina Apolonia Sobańska -Wójcik , 19-400 Olecko, ul. Jagiellońska 2 |
12.06.2019r. - 11.09.2019r. |
13.00-21.00 |
3/11/AktywnośćWM19 z dn.26.06.2019 |
1 |
Centrum Psychologii Michał Łebski' 19-300 Ełka' ul. Tuwima 16A/19 - /Ełk ul, Orzeszkowej 3/1U |
26-06-2019r. - 25.09.2019r. |
8.00-16.00 |
48/13/2019 z dn. 1.07.2019r. |
1 |
Usługi ogólnobudowlane Kaźmierczak Józef 19-500 Gołdap, Kolniszki 9 / teren |
01-07-2019r. - 30-09-2019r. |
7.00-15.00, 9.45-17.45 |
49/13/2019 z dn. 1.07.2019r. |
1 |
Dom-Kefas-i-hik Dominik Dąbrowski 19-500 Gołdap, ul. Armii Krajowej 40 / teren |
01-07-2019r. - 30-09-2019r. |
7.00-15.00, 9.45-17.45 |
50/13/2019 z dn. 1.07.2019r. |
1 |
Dom-Kefas-i-hik Dominik Dąbrowski 19-500 Gołdap, ul. Armii Krajowej 40 / teren |
01-07-2019r. - 30-09-2019r. |
7.00-15.00, 9.45-17.45 |
51/13/2019 z dn. 1.07.2019r. |
1 |
Dom-Kefas-i-hik Dominik Dąbrowski 19-500 Gołdap, ul. Armii Krajowej 40 / teren |
01-07-2019r. - 30-09-2019r. |
7.00-15.00, 9.45-17.45 |
4/11/AktywnośćWM19/2019 z dn. 1.07.2019 |
1 |
Milewska Aneta Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe - Usługowe Anett 19-300 Ełk, Mickiewicza 9b/2 |
01-07-2019r. - 30-09-2019r. |
8.00-16.00 |
61/OKZ/12/2019 z dn. 05.07.2019r. |
1 |
Zakład Ogólnobudowlany Adam Saliński, 19-400 Olecko, ul. Norwida 4; miejsce stażu: praca w terenie - subregion ełcki |
09.07.2019r. - 08.10.2019r. |
7.00-15.00 |
62/OKZ/12/2019 z dn. 05.07.2019r. |
1 |
Przedszkole niepubliczne "Kubuś i przyjaciele" Edyta Karniej , 19-400 Olecko, ul. Wąska 1 |
08.07.2019r. - 07.10.2019r. |
8.00-16.00 |
63/OKZ/12/2019 z dn. 05.07.2019r. |
1 |
Przedszkole niepubliczne "Kubuś i przyjaciele" Edyta Karniej , 19-400 Olecko, ul. Wąska 1 |
08.07.2019r. - 07.10.2019r. |
8.00-16.00 |
6/11/AktywnośćWM19/2019 |
1 |
Firma Handlowo Usługowa Revir Jan Wądołowski, 19-300 Nowa Wieś Ełcka, ul Nowowiejska 4/14 |
12.07.2019-11.10.2019 |
8.00-16.00 |
65/OKZ/12/2019 z dn. 29.07.2019r. |
1 |
Piekarnia "Młyn" Paulina Apolonia Sobańska-Wójcik; 19-400 Olecko, ul. Jagiellońska 2 |
01.08.2019r. - 31.10.2019r. |
13.00-21.00 |
67/OKZ/12/2019 z dn. 30.07.2019r. |
1 |
Medis24 Sp. z o.o., 00-870 Warszawa, ul. Wronia 45/U2; miejsce stażu: teren miasta i gminy Olecko |
01.08.2019r. - 31.10.2019r. |
7.00-15.00 |
68/OKZ/12/2019 z dn. 30.07.2019r. |
1 |
Medis24 Sp. z o.o., 00-870 Warszawa, ul. Wronia 45/U2; miejsce stażu: teren miasta i gminy Olecko |
01.08.2019r. - 31.10.2019r. |
7.00-15.00 |
6/11/AktywnośćWM19/2019 |
1 |
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo "DAR - POL", 12-230 Biała Piska, ul. Kościuszki 43/19-300 Ełk ul. Piłsudskiego 17 |
12.09.2019-11.12.2019 |
9.00-17.00 |
umowa nr 70/OKZ/12/2019 z dn. 27.09.2019r. |
1 |
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Siejnik" Agnieszka Kulbacka, 16-400 Suwałki, ul. B.Chrobrego 11a; miejsce stażu: PEC"Siejnik", 19-400 Olecko, Os.Siejnik 19 |
01.10.2019r. - 31.12.2019r. |
7.00-19.00 ; 19.00-7.00 |
umowa nr 71/OKZ/12/2019 z dn. 27.09.2019r. |
1 |
Ministerstwo Śledzia i Wódki Monika Werno-Zyskowska, 19-300 Ełk, ul. Pułaskiego 24; miejsce stażu: teren miasta i gminy Ełk |
01.10.2019r. - 31.12.2019r. |
12.00-20.00 |
7/11/AktywnośćWM19/2019 |
1 |
Milewska Aneta Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Anett, 19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 9b/2 |
07.10.2019-06.01.2020 |
9.30-17.30; 8.00-16.00 |
8/11/AktywnośćWM19 z dn. 25.10.2019 |
1 |
Fundacja Ranczo, 19-300 Ełk, Lepaki Wielkie 6 |
25.10.2019-24.01.2020 |
7.00-15.00 |
9/11/AktywnośćWM19 z dn. 25.10.2019 |
1 |
Bar-Motel "Czarny Pająk" Mateusz Hermanowski, 12-230 Biała Piska, Nowe Drygały 30 |
25.10.2019-24.01.2020 |
6.00-14.00; 14.00-22.00 |
10/11/AktywnośćWM19 z dn. 28.10.2019 |
1 |
V2 Studio Reklamy Marcin Wiszniewski, 19-300 Ełk, ul. Suwalska 66 |
28.10.2019-27.01.2020 |
8.00-16.00 |
74/OKZ/12/2019 z dn. 29.10.2019r. |
1 |
Spółdzielnia MAZURY w Olecku,19-400 Olecko, Os. Lesk 20; miejsce stażu: teren działalności Wspólnot Mieszkaniowych |
01.11.2019r. - 31.01.2020r. |
7.00-15.00 |
76/OKZ/12/2019 z dn. 29.10.2019r. |
1 |
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku, 19-400 Olecko, Os. Siejnik I 14 |
01.11.2019r. - 31.01.2020r. |
7.00-15.00 |
80/OKZ/12/2019 z dn. 29.10.2019r. |
1 |
Centrum Budowlane Przedsiębiorstwo Handlowe Koszewski Eugeniusz i Wspólnicy Spółka Jawna, ul. Mazurska 21, 16-300 Augustów, miejsce stażu: 19-400 Olecko, ul. Rzeźnicka 16. |
01.11.2019r. - 24.11.2019r. |
7.00 – 15.00 lub 10.00-18.00 |
86/OKZ/12/2019 z dn. 22.11.2019r. |
1 |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAM Krzysztof Suchocki/19-400 Olecko, ul Wojska Polskiego 5 |
25.11.2019r. - 31.01.2020r. |
7.00 – 15.00 |
79/13/2019 z dn.29.11.2019 |
1 |
Dom-Kefas-i-hik Dominik Dąbrowski, ul. Armii Krajowej 40; 19-500 Gołdap, /teren |
01.12.2019r. - 29.02.2020r. |
7.00 – 15.00 lub 9.45-17.45 |
83/13/2019 z dn.29.11.2019 |
1 |
Dom-Kefas-i-hik Dominik Dąbrowski, ul. Armii Krajowej 40; 19-500 Gołdap, /teren |
01.12.2019r. - 29.02.2020r. |
7.00 – 15.00 lub 9.45-17.45 |
10/A/11/AktywnośćWM19 z dn. 01.12.2019 |
1 |
Elektrorif Usługi Elektryczne Kotarski Adam, 19-200 Grajewo, ul Konstytucji 3-go Maja. 19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 42 |
01.12.2019-29.02.2020 |
7.00 – 15.00 |
11/11/AktywnośćWM19 z dn. 01.01.2020 |
1 |
Elektrorif Usługi Elektryczne Kotarski Adam, 19-200 Grajewo, ul Konstytucji 3-go Maja. 19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 42 |
1.01.2020-31.03.2020 |
9.00 – 17.00 |
12/11/AktywnośćWM19 z dn. 01.01.2020 |
1 |
Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Ełckiej ul. Kolejowa 31, 19-300 Ełk |
01.01.2020-31.03.2020 |
7.00 – 15.00 |
1/11/AktywnośćWM19/2020 z 5.02.2010 |
1 |
Kreatywna Strefa Krystyny Oleksy, 19-335 Ełk ul Krótka 5 |
5.02.2020-04.05.2020 |
7.00 – 15.00 |
2/11/AktywnośćWM19/2020 z 5.02.2010 |
1 |
Sowarzyszenie Zacheusz u. Bora Komorowskiego 3/22, 19-300 Ełk |
5.02.2020-04.05.2020 |
7.30 – 15.30 |
46/OKZ/12/2020 z dn. 19.11.2020r. |
1 |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, 19-400 Olecko, ul. Gołdapska 23
|
23.11.2020 - 22.02.2021 |
7.30 – 15.30 |
48/OKZ/12/2020 z dn. 27.11.2020r. |
1 |
Gabinet Kosmetyczny "Strefa Piękna" Aleksandra Łaszczyńska-Zubkowicz, 19-400 Olecko, ul. Plac Wolności 6E |
01.12.2020- 28.02.2021 |
10.00 – 18.00 |
49/OKZ/12/2020 z dn. 27.11.2020r. |
1 |
Gabinet Kosmetyczny "Strefa Piękna" Aleksandra Łaszczyńska-Zubkowicz, 19-400 Olecko, ul. Plac Wolności 6E |
01.12.2020- 28.02.2021 |
10.00 – 18.00 |
3/OKZ/12/2021 z dn. 28.01.2021r. |
1 |
Wypożyczalnia Rusztowań Robert Czuper, 19-400 Olecko, ul. Składowa 5B/23; miejcse stażu: teren subegionu ełckiego |
01.02.2021-30.04.2021 |
7.00 – 15.00 |
4/OKZ/12/2021 z dn. 26.02.2021r. |
1 |
Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" Anna Derencz; 19-400 Olecko, ul. Wiejska 14A |
01.03.2021r. - 31.05.2021r. |
7.30 – 15.30 |
5/OKZ/12/2021 z dn. 26.02.2021r. |
1 |
Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" Anna Derencz; 19-400 Olecko, ul. Wiejska 14A |
01.03.2021r. - 31.05.2021r. |
7.30 – 15.30 |
8/OKZ/12/2021 z dn. 29.07.2021r. |
1 |
MuliMedia Tech Maciej Dudanowicz; 19-400 Olecko, ul. Sembrzyckiego 12/1,: miejsce odbywania stażu: subregion ełcki |
01.08.2021r. - 31.10.2021r. |
7.00 – 15.00 |