1/Kwalifikacje19/Bielsk/2020 z dn 15.06.2020 |
1 |
Bielski Dom Kultury, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 2 |
15.06. 2020 – 14.09.2020 |
8.00 - 16.00 |
1/04/20/Kwalifikacje z dn. 23.06.2020: |
1 |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kazimierz Koc, 18-230 Ciechanowiec, ul. Uszyńska 27 |
1.07.2020 do 30.09.2020 |
8.00 - 16.00 |
2/04/20/Kwalifikacje z dn. 20.07.2020r |
1 |
Zakład Szklarski Jan Żebrowski, Osipy Lepertowizna 3, 18-200 Wysokie Mazowieckie, |
20.07.2020r do 19.10.2020r |
8:00 – 16:00 |
3/04/20/Kwalifikacje z dn. 20.07.2020r |
1 |
Akademia Malucha Ewa Muszyńska, 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Żwirki i Wigury 24/1 |
20.07.2020 r. – 31.08.2020 r., |
8:00 – 16:00 |
2/Kwalifikacje19/Bielsk/2020 z dn. 15.07.2020r |
1 |
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Widowska 1 |
28.07.2020 r. – 27.10.2020 r. |
7.30 - 15.30 |
4/04/20/Kwalifikacje z dn. 27.07.2020r |
1 |
Usługi Motoryzacyjne Marek Rytelewski, Długobórz, ul. Zambrowska 21, 18-300 Zambrów |
01.08.2020 r. – 31.10.2020 r. |
8:00 – 16:00 |
5/04/20/Kwalifikacje z dn. 19.08.2020r |
1 |
Zakład PHU Natalia Konicka Brzóski Falki 2B 18-200 Wysokie Mazowieckie/18-220 Czyżew uL. Duzy Rynek 15A |
24.08.2020 r. – 23.11.2020 r. |
8.30 - 16.30 |
6/04/20/Kwalifikacje z dn. 28.08.2020 |
1 |
FIRMA USŁUGOWA BARBARA BAGIŃSKA, 18-400 Łomża, uL. Towarowa 25/teren |
1.09.2020 r. - 30.11.2020 r. |
8.00 - 16.00 |
1/05/KNS/2020 z dn 31.08.2020 |
1 |
Szkoła Podstawowa w Narewce,ul. Nowa 4, 17-220 Narewka |
1.09.2020 r. - 30.11.2020 r. |
7.00 - 15.00 |
7/04/20/Kwalifikacje z dn. 11.09.2020 |
1 |
Akademia Malucha Ewa Muszyńska, 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Żwirki i Wigury 24/1 |
11.09.2020 r. - 10.12.2020 r. |
8:00 – 16:00 |
3/Kwalifikacje19/Bielsk/2020 z dn 14.09.2020 |
1 |
Catering Jausz Kuptel 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Studziwodzka 41 lok 210/ Restauracja, 17-100 Nielsk Podlaski ul Mickiewicza 62 |
14.09.2020 r. – 13.12.2020 r. |
8:00 – 16:00 |
2/05/KNS/2020 z dn 11.09.2020 |
1 |
Restauracja "Piekielna Kuchnia" Marzena Roszkowska, Bogusław Łupiński s.c., ul. Bielska 47B, 17-210 Narew |
14.09.2020 r. – 13.12.2020 r. |
10:00 - 18:00 |
1/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2020 z dn. 28.09.2020 |
1 |
P.H.U. SIM-SPAW Tomasz Siemoniuk, ul. Kościuszki 133, 17-300 Siemiatycze/ staż wykonywany w terenie |
28.09.2020r - 27.12.2020r. |
8:00 - 16:00 |
2/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2020 z dn. 28.09.2020 |
1 |
P.H.U. SIM-SPAW Tomasz Siemoniuk, ul. Kościuszki 133, 17-300 Siemiatycze/ staż wykonywany w terenie |
28.09.2020r - 27.12.2020r. |
8:00 - 16:00 |
4/Kwalifikacje19/Bielsk/2020 z dn. 29.09.2020r |
1 |
DANWOOD S.A., ul. Brańska 132, 17-100 Bielsk Podlaski |
01.10.2020r - 31.12.2020r. |
8:00 - 16:00 |
5/Kwalifikacje19/Bielsk/2020 z dn. 19.10.2020r |
1 |
Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej, ul. Hołowiecka 18, 17-100 Bielsk Podlaski |
19.10.2020r - 18.01.2021r. |
7:00 - 15:00 |
3/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2020 z dn. 28.10.2020 |
1 |
Przedszkole nr 5 w Siemiatyczach, 17-300 Siemiatycze, ul. Generała Władysława Andersa 9 |
2.11.2020 - 1.02.2021 |
8:00 - 16:00 |
3/05/KNS/2020 z dn. 13.11.2020 |
1 |
Salon kosmetyczny LuVI, 17-200 Hajnówka, ul. Mazury 1 |
16.11.2020 - 15.02.2021 |
8:00 - 15:00 |
4/05/KNS/2020 z dn. 13.11.2020 |
1 |
Gabinet kosmetyczny - Wysokie Obcasy, 17-200 Hajnówka, ul. 3 Maja 44 |
16.11.2020 - 15.02.2021 |
8:00 - 15:00 |
6/Kwalifikacje19/Bielsk2021 z dn. 16.02.2021 |
1 |
Biuro Rachunkowe "APIT" społka jawan Anna Gul, Jerzy Gul; ul. Białosyocka 35; 17-100 Bielsk Podlaski |
16.02.2021-25.02.2021 |
8.00 - 16.00 |
1/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2021 z dn 8.03.2021 |
1 |
Ładpol Sprzęt Ciężki Gabriela Grudzień, ul. Przemysłowa 1, 17-307 Mielnik |
8.03.2021 -07.06.21 |
8.00 - 16.00 |
7/Kwalifikacje19/Bielsk2021 z dn. 8.03.2021 |
1 |
Arhelan Helena Burzyńska spółka komandytowa, Al. Piłsudskiego 45, Bielsk Podlaski |
15.03.2021-14.06.2021 |
8.00 - 16.00 |
1/05/KNS/2021 z dn. 23.03.2021 |
1 |
Firma Handlowa ZAWISZA Jan Sienkiewicz, ul. Piłsudskiego 55, 17-200 Hajnówka |
24.03.2021-23.06.2021 |
8.00 - 16.00 |
2/05/KNS/2021 z dn. 23.03.2021 |
1 |
KLIMAT MATEUSZ Wiluk, ul Batorego 12, 17-200 Hajnówka |
23.03.2021-22.06.2021 |
8.00 - 15.00 |
3/05/KNS/2021 z dn. 23.03.2021 |
1 |
PPHU WILUX, ul Batorego 12, 17-200 Hajnówka |
23.03.2021-22.06.2021 |
8.00 - 16.00 |
5/05/KNS/2021 z dn. 29.03.2021 |
1 |
Kris-Bud Usługi Remontowo-Budowlane, Zawyki 60, 18-105 Suraż/praca teren |
30.03.2021-29.06.2021 |
8.00 - 16.00 |
4/05/KNS/2021 z dn. 31.03.2021 |
1 |
SZCZYTY sp z o.o, 17-106 Orla, Szczyty Nowodwory 1 |
01.04.2021-30.06.2021 |
7.00 - 15.00 |
8/Kwalifikacje19/Bielsk2021 z dn. 31.03.2021 |
1 |
Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, ul. Kościelna 10/ Warsztat Terapii Zajęciowej 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Zwirki i Wigury 4 |
06.04.2021-05.07.2021 |
8.00 - 16.00 |
6/05/KNS/2021 z dn. 31.03.2021 |
1 |
KON-STOL M.H.W.R Kondratiuk, ul. Bielska 42, 17-200 Hajnówka |
01.04.2021-30.06.2021 |
7.00 - 15.00 |
7/05/KNS/2021 z dn. 07.04.2021 |
1 |
Maria Sapiołko Dwór Bartnika, ul. Hajnowska 2/1, 17-200 Narewka |
07.04.2021-06.07.2021 |
11.00 - 18.00 |
8/05/KNS/2021 z dn. 13.04.2021 |
1 |
Centro-Bud Stefan Bedkowski, ul Białostocka 54, 17-200 Hajnówka |
13.04.2021-12.07.2021 |
8.00 - 16.00 |
9/Kwalifikacje19/Bielsk2021 z dn. 31.03.2021 |
1 |
Roman K&K sp z o.o. ul. Wysockiego 8, 17-100 Bielsk Podlaski |
01.05.2021-30.06.2021 |
6.00 - 14.00 |
9/05/KNS/2021 z dn. 07.05.2021 |
1 |
Salon Fryzjerski EWA, ul. 3 Maja 26, 17-200 Hajnówka |
10.05.2021-09.08.2021 |
9.00 - 17.00 |
2/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2021 z dn 25.05.2021 |
1 |
BRUKSTONE Kamil Kunicki, ul Głowackiego 71A, 17-300 Siemiatycze/teren |
01.06.2021-31.08.2021 |
8.00 - 16.00 |
4/Kwalifiaknastart/Siemiatycze 2021 z dn 14.09.2021\ |
1 |
Żlobek Gminny Siemiatycze, ul. Kościuszki 88, 17-300 Siemiatycze |
30.09.2021-29.12.2021 |
7.30 - 15.30 |
3/Kwalifiaknastart/Siemiatycze 2021 z dn 16.09.2021\ |
1 |
Zespół Szkół w Grodzisku, ul. 1 Maja 34, 17-315 Grodzisk |
22.09.2021-21.12.2021 |
7.30 - 15.30 |
5/Kwalifiaknastart/Siemiatycze 2021 z dn 29.09.2021\ |
1 |
Przedszkole nr 5 2 Siemiatyczach "Zaczarownym lesie", ul. Andersa 9, 17-300 Siemiatycze |
01.10.2021-31.12.2021 |
7.45 - 15.45 |
2/04/21/Kwalifikacje z dn 29.09.2021 |
1 |
Lider Agnieszka Piętka ul. Szpitalna 30A, 18-200 Wysokie Mazowieckie |
01.10.2021-31.12.2021 |
8.00 - 16.00 |
10/Kwalifiakcje19/Bielsk/2021 z dn 1.10.2021 |
1 |
Pracownia Psychotechniczna Badań Kierowców Elżbieta Grygoruk, ul. Mickiewicza 107, 17-100 Bielsk Podlaski |
01.10.2021-31.12.2021 |
8.00 - 16.00 |
6/Kwalifikacjenastart/Siemiatycze/2021 z dn 21.12.2022 |
1 |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 17-307 Mielnik, ul. Piaskowa 38 |
27.12.2021-26.03.2021 |
7.30-15.30 |
11/Kwalifikacje19/Bielsk/2022 z dn 3.01.2022 |
1 |
Kllub Malucha "Wesoły Maluch", 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Kowalska 54 |
3.01.2022-3.04.2022 |
8.00 - 16.00 |
1/Kwalifikacjenastart/2022/Siemiatycze z dn 07.02.2022 |
1 |
Urząd Gminy Siemiatycze, 17-300 Siemiatycze, ul. Kościuszki 88 |
7.02.2022-6.05.2022 |
pn 8:00-16:00; wt-pt 7:30-15:30 |
1/05/KNS/2022 z dn 1.04.2022 |
1 |
MAS-BUD Marcin Masalski, 17-200 Hajnówka, ul Zajęcza 56/ teren |
1.04.2022-30.06.2022 |
7.00 - 15.00 |