1/Staż-Sok/Młodzi20 01.04.2020 |
1 |
Polski Dom Rodzinny SERCE Jerzy Lis 16-100 Sokółka, ul. Kryńska 41 |
01.04.2020-30.06.2020 |
09:00-17:00 |
2/Staż-Sok/Młodzi20 20.04.2020 |
1 |
MK PROJEKT Sp. z o o 16-200 Dąbrowa Białostocka ul. Tysiąclecia PP 34 / 16-100 Sokółka ul. Białostocka 81 |
20.04.2020-19.07.2020 |
08:00-16:00 / 11:00-19:00 |
3/Staż-Sok/Młodzi20 20.04.2020 |
1 |
MK PROJEKT Sp. z o o 16-200 Dąbrowa Białostocka ul. Tysiąclecia PP 34 / 16-100 Sokółka ul. Białostocka 81 |
20.04.2020-19.07.2020 |
08:00-16:00 / 11:00-19:00 |
4/Staż-Sok/Młodzi20 11.05.2020 |
1 |
ŚWIAT ROLNIKA Adam Sidor 16-100 Sokółka, ul. Gen J.H. Dąbrowskiego 43 |
11.05.2020-31.05.2020 |
08:00-16:00 |
5/Staż-Sok/Młodzi20 08.06.2020 |
1 |
PROMET Piotr Buczyński 15-469 Białystok ul. Żytnia 16/4 / 16-100 Sokółka ul. Wodna 9 |
08.06.2020-07.07.2020 |
07:00-15:00 |
6/Staż-Sok/Młodzi20 16.06.2020 |
1 |
Biuro Rachunkowe NANO Katarzyna Puszko ul. 1 maja 16 lok.2 16-100 Sokółka |
16.06.2020-15.09.2020 |
08:00-16:00 |
7/Staż-Sok/Młodzi20 01.07.2020 |
1 |
EVANA DUDA Jakimik-Popławska Sp.J.15-464 Białystok ul. Włókiennicza 25/2 |
01.07.2020-30.09.2020 |
08:00-16:00 |
8/Staż-Sok/Młodzi20 24.07.2020 |
1 |
A.B. SPAW - Andrzej Buczyński 16-100 Sokółka, ul. Wodna 9 |
24.07.2020-23.10.2020 |
07:00-15:00 |
9/Staż-Sok/Młodzi20 27.07.2020 |
1 |
MAKAR Instal Instalacje i roboty elektryczne Krzysztof Makar 15-553 Białystok ul. Warmińska 31 lok. 10 |
27.07.2020-26.10.2020 |
07:00-15:00 |
10/Staż-Sok/Młodzi20 07.09.2020 |
1 |
SERVIRE Adam Kozłowski ul. Kołłątaja 13, 16-100 Sokółka |
07.09.2020-06.12.2020 |
08:00-16:00 |
11/Staż-Sok/Młodzi20 23.09.2020 |
1 |
SERVIRE Adam Kozłowski ul. Kołłątaja 13, 16-100 Sokółka |
23.09.2020-22.12.2020 |
08:00-16:00 |
12/Staż-Sok/Młodzi20 12.10.2020 |
1 |
EVANA DUDA Jakimik-Popławska Sp.J.15-464 Białystok ul. Włókiennicza 25/2 |
12.10.2020-11.01.2021 |
08:00-16:00 |
13/Staż-Sok/Młodzi20 26.10.2020 |
1 |
Wędliny u Kaczora Karol Januszkiewicz, 16-100 Sokółka, Pl. J.Kilińskiego 5 |
26.10.2020-25.01.2021 |
07:00-15:00/09:00-17:00 |
14/Staż-Sok/Młodzi20 01.11.2020 |
1 |
PROMET Piotr Buczyński 15-469 Białystok ul. Żytnia 16/4 / 16-100 Sokółka ul. Wodna 9 |
01.11.2020-31.01.2021 |
07:00-15:00/14:00-22:00 |
15/Staż-Sok/Młodzi20 09.11.2020 |
1 |
Polski Dom Rodzinny SERCE Jerzy Lis 16-100 Sokółka, ul. Kryńska 41 |
09.11.2020-08.02.2021 |
07:00-15:00/09:00-17:00 |
1/04/20/Mlodzi20 z dnia 03.09.2020 |
1 |
Argo sp zo.o.;ul. Hetmańska 38, 15-727 Białystok |
07.09.2020-22.09.2020 |
6:00-14:00 |
2/04/20/Mlodzi20 z dnia 01.09.2020 |
1 |
Cukiernia KINGA; ul. Mieszka I 14/1a, 15-050 Białystok |
02.09.2020-01.12.2020 |
8:00-16:00 |
3/04/20/Mlodzi20 z dnia 14.09.2020 |
1 |
AniPasje; ul. Górna 15, 15-523 Grabówka/ul. Białówny 2 lok. 3, 15-437 Białystok |
15.09-2020-14.12.2020 |
9:00-17:00 |
4/04/20/Mlodzi20 z dnia 30.10.2020 |
1 |
Hotel Supraśl; ul. Białostocka 19, 16-030 Supraśl |
01.11.2020-31.01.2021 |
8:00-16:00 |
5/04/20/Mlodzi20 z dnia 27.11.2020 |
1 |
NIBE-BIAWAR SP. z o.o.; al.. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok |
01.12.2020-28.02.2021 |
6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 |
6/04/20/Mlodzi20 z dnia 30.11.2020 |
1 |
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI Grzegorz Wilczyński; ul. Nowy Świat 17, 16-030 Supraśl |
01.12.2020-28.02.2021 |
6:00-14:00 |
7/04/20/Mlodzi20 z dnia 11.12.2020 |
1 |
Karolina Agata Grądziel; ul. ks Ignacego Wierobieja 2, 17-200 Hajnówka |
14.12.2020-13.03.2021 |
9:00-17:00 |
8/04/20/Mlodzi20 z dnia 30.12.2020 |
1 |
Bartoszewicz Monika P.H.U AUDIO-BART; ul. Sowlańska 13, 15-560 Białystok |
01.01.2021-31.03.2021 |
9:00-17:00 |
9/04/20/Mlodzi20 z dnia 07.01.2021 |
1 |
KUCHARCZYK SP. Z O.O.; ul. Cukrownicza 8, 18-100 Łapy - Dębowina |
08.01.2021-28.02.2021 |
7:00-15:00 |
10/04/20/Mlodzi20 z dnia 26.03.2021 |
1 |
"Dąbrówka" s.c. B.K.M. Rutkowscy, ul. Warszawska 79, 15-201 Białystok |
29.03.2021-27.06.2021 |
6:00-14:00 |
11/04/20/Mlodzi20 z dnia 02.04.2021 |
1 |
BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH Paweł Tarasewicz, ul. 42 Pułku Piechoty 123/33, 15-181 Białystok |
06.04.2021-05.07.2021 |
|