Nr projektu:POWR.01.02.01-20-0027/15
Tytuł projektu:CZAS NA STAŻ - kompleksowe wsparcie osób biernych zawodowo do 29 roku życia
Rodzaj wsparcia:Staże zawodowe

Numer i data zawarcia umowyLiczba
uczestników
Nazwa i adres przedsiębiorstwa / Miejsce odbywania stażuOkres stażuGodziny odbywania stażu
1/10/16 z 30.05.20161PHU AKCES Andrzej Kamiński, Gliniski 1, 16-300 Augustów / Punkt handlowy Pułaskiego 3, 19-300 Ełk01.06.2016 – 31.08.201611:00-19:00
2/10/16 z 30.05.20161NEXCKO Beata Miklaszewska, Kolnica 16, 16-300 Augustów01.06.2016 – 31.08.20166:00-14:00
3/10/16 z 08.06.20161STOLPOL Marek Kuczwalski, UL. Śluzowa 4, 16-300 Augustów 09.06.2016 – 08.09.20168:00-16:00
4/10/16 z 08.06.2016 1Astor S.C Mirosław Szantar Alina Barbara Szantar, ul. Turystyczna 18, 16-300 Augustów/ASTOR S.C.– Zieleniak, ul. Mickiewicza, 16-300 Augustów09.06.2016 – 08.09.20166:00-14:00
1/2016 z 10.06.20161ZAKREM Sp. z o. o. ul. Ełcka 98, 19-200 Grajewo 13.06.2016 – 12.09.20167.00-15:00
2/2016 z 10.06.20161ZAKREM Sp. z o. o. ul. Ełcka 98, 19-200 Grajewo 13.06.2016 – 12.09.20167.00-15:00
3/2016 z 10.06.20161Przedsiębiorstwem: Usługi Elektryczno-Gastronomiczno-Noclegowe Krzysztof Jamrozy / Restauracja FOLKOWA w Grajewie ,ul. Kopernika 45 19-200 Grajewo14.06.2016 – 13.09.201613.00-21:00
4/2016 z 10.06.20161SPOŁEM PSS w Grajewie Spółka Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 13, 19-200 Grajewo 14.06.2016 – 13.09.2016 Ustalane indywidualnie w ramach zmian roboczych
5/2016 z 14.06.20161ROB-BUD Robert Krasiński, 19-230 Szczuczyn Tarachy 5 16.06.2016 – 15.09.20167.00-15:00
6/2016 z 17.06.20161Firma Usługowo-handlowa Renata Mazan, Plac Niepodległości 20/7 19-200 Grajewo/TEXTIL MARKET 21.06.2016 - 20.09.20169.00-17:00
7/2016 z 17.06.20161Firma Usługowo-handlowa Renata Mazan, Plac Niepodległości 20/7 19-200 Grajewo/TEXTIL MARKET 21.06.2016 - 20.09.20169.00-17:00
5/10/16 z 22.06.2016 1MAXBUD Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Trochimowicz, Stolarska 9, 16-315 Lipsk 23.06.2016 – 22.09.20167.00-15:00
6/10/16 z 22.06.2016 1"SPOŁEM" Augustowska Spółdzielnia Spożywców, ul. Mostowa 3, 16-300 Augustów/Sklep GAMA Rynek Zygmunta Augusta 37, 16-300 Augustów27.06.2016 – 26.09.20166:00-14:00, 14:00-22:00
8/2016 z 20.06.20161Przedsiebiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne "UNIPOL" Adam Jóźwik 19-230 Szczuczyn 22.06.2016 - 21.09.20168:00-16:00
7/10/16 z 24.06.2016 1BOBOLANDIA Beata G. Bućwińska, ul. 3 Maja 14, 16-300 Augustów01.07.2016 – 30.09.20169:00-17:00
8/10/16 z 24.06.2016 1MAXBUD Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Trochimowicz, Stolarska 9, 16-315 Lipsk 27.06.2016 – 26.09.20167:00-15:00
01/SCS/2016 z 23.06.20161IDEA NORD Sp. z o.o., ul. 01.07.2016 - 30.09.20167:25-15:20
9/2016 z 29.06.20161Przedsiebiorstwo EURO-SERWIS Marzena Maciorowska, ul. Magazynowa 7 19-200 Grajewo01.07.2016 - 30.09.20168:00-16:00
10/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
11/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
12/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
13/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
14/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
15/2016 z 01.07.20161Przedsiebiorstwo "PARBET" Łukasz Arasimowicz, Danówek 16, 19-200 Grajewo04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
16/2016 z 01.07.20161WPK-TBS Sp. z o. o., ul. Henryka Sienkiewicza 15, 19-230 Szczuczyn04.07.2016 - 03.10.20167:00-15:00
9/10/16 z 30.06.20161Agencja Rozwoju Regionalnego „POL AUGUST” s.c., 16-300 Augustów, ul. Młyńska 3401.07.2016 – 30.09.20169:00-17:00
10/10/16 z 30.06.20161Usługi Kamieniarskie Jarosław Koncewicz, 16-300 Augustów ul. Kasztanowa 31a01.07.2016 – 30.09.20168:00-16:00
02/SCS/2016 z 29.06.20161ATA Roman Wawrentowicz, ul. Majerskiego 30, 16 – 400 Suwałki18.07.2016 - 17.10.20167.00 – 15.00
07/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Rolne Jerzy Woźnialis, Widugiery 6, 16 – 515 Puńsk18.07.2016 - 17.10.20167.00 – 15.00
06/SCS/2016 z 07.07.20161Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “Dowcień” Józef Krajewski, Ryżówka 3, 16 – 503 Krasnopol18.07.2016 - 17.10.20167.00 – 15.00
11/10/16 z 08.07.20161Zakład Mechaniki Pojazdowej Zbigniew Borkowski, ul. Jeziorna 35, 16-300 Augustów11.07.2016-10.10.20168.00 – 16.00
17/2016 z 13.07.20161Moniecki Ośrodek Kultury, ul. Białostocka 25, 19-100 Mońki13.07.2016-12.10.20168.00 – 16.00
10/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Rolne Piotr Gryguć, Klejwy 21, 16- 500 Sejny18.07.2016-17.10.20169.00 - 17.00
08/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Rolne Andrzej Misiewicz , Krejwińce 29, 16 - 500 Sejny18.07.2016-17.10.20166.00 - 14.00
09/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Rolne Radziewicz Jolanta , Krejwiany 9, 16 - 515 Puńsk18.07.2016-17.10.20168.00 - 16.00
11/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Hodowlane Marcin Andruczyk, Pomorze 1A, 16 - 506 Giby18.07.2016-17.10.20166.00 - 14.00
05/SCS/2016 z 07.07.20161Gospodarstwo Rolne Barbara Statkiewicz, Kolonia Sejny 3, 16 - 500 Sejny15.07.2016-14.10.20167.00 – 15.00
12/SCS/2016 z 19.07.20161Niepubliczne przedszkole nr 1 "Zielony Zakątek", ul. Sportowa 10, 16 - 400 Suwałki25.07.2016-24.10.201609:00-17:00
15/SCS/2016 z 20.07.20161Idea NORD sp. z o.o, ul. Buczka 183 D, Suwałki25.07.2016-24.10.20167.20-15.20
13/SCS/20161Gospodarstwo Hodowlane Marcin Andruczyk, Pomorze 1 A, 16 - 506 Giby01.08.2016-31.10.20166.00-14.00
14/SCS/2016 z 20.07.20161Sklep Wędkarsko - zoologiczny "Skorpion", ul. Sikorskiego 4, 16 - 400 Suwałki01.08.2016-31.10.20169.00-17.00
16/SCS/2016 z 26.07.20161Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, 16 – 400 Suwałki 01.08.2016-31.10.20168.00 – 16.00
17/SCS/2016 z 27.07.20161ATA Roman Wawrentowicz, ul. Majerskiego 30, 16 – 400 Suwałki01.08.2016-16.08.20167.00 – 15.00
04/SCS/2016 z 07.07.20161Firma "DREWEX" Józef Pojawis, ul. Mickiewicza 45, 16-515 Puńsk/Sklep Spożywczo- przemysłowy Dzukas, ul. Mickiewicz 31, 16-515 Puńsk18.07.2016-17.10.2016 (aneks 12.08.2016)6.00-14.00/12:00-20:00
03/SCS/2016 z 07.07.20161Firma "DREWEX" Józef Pojawis, ul. Mickiewicza 45, 16-515 Puńsk/Sklep Spożywczo- przemysłowy Dzukas, ul. Mickiewicz 31, 16-515 Puńsk18.07.2016-17.10.2016 (aneks 12.08.2016)6.00-14.00/12:00-20:00
20/2016 z 20.07.20161TIP TOP Handel i Usługi Budowlane Łukasz Jankowski, ul. Tysiąclecia 25C, 19-100 Mońki25.07.2016-24.10.20167:00-15:00
21/2016 z 20.07.20161TIP TOP Handel i Usługi Budowlane Łukasz Jankowski, ul. Tysiąclecia 25C, 19-100 Mońki25.07.2016-24.10.20167:00-15:00
18/2016 z 20.07.20161Urząd Gminy Krypno, Krypno Kościelne 23B, 19-111 Krypno01.08.2016-31.10.20167.30 – 15.30
19/2016 z 20.07.20161Urząd Gminy Krypno, Krypno Kościelne 23B, 19-111 Krypno01.08.2016-31.10.20167.30 – 15.30
22/2016 z 03.08.20161SUSZ-AK Tarcica Drzewna Karol Szydłowski, Kosiorki 17, 19-100 Mońki 08.08.2016-07.11.20167.00-15:00
23/2016 z 03.08.20161TXM S.A, ul. Krakowska 140A, 34-120 Andrychów/Textil Market w Mońkach, ul. Białostocka 49, 19-100 Mońki 08.08.2016-07.11.20169.00-17:00
24/2016 z 03.08.20161TXM S.A, ul. Krakowska 140A, 34-120 Andrychów/Textil Market w Mońkach, ul. Białostocka 49, 19-100 Mońki 22.08.2016-21.11.20169.00-17:00
19/SCS/2016 z 29.07.20161Zakład Pogrzebowy Stanisław Szurc, Pl.  św. Agaty 5/2, Sejny08.08.2016-07.11.20168.00 - 16.00
18/SCS/2016 1 29.07.20161Zakład Pogrzebowy Stanisław Szurc, Pl.  św. Agaty 5/2, Sejny08.08.2016-07.11.20168.00 - 16.00
12/10/16 z 18.08.2016 1Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Turel, 16-300 Augustów, Mazurki 27 19.08.2016 – 18.11.20167.00-15:00
13/10/16 z 22.08.2016 1Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczno – Lekarska E i B Falkowscy s.c./Pałac na wodzie: Falkowski, Zarzecze 17b, 16-300 Augustów23.08.2016 – 22.11.201611.00-19:00
14/10/16 z 22.08.2016 1Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczno – Lekarska E i B Falkowscy s.c./Pałac na wodzie: Falkowski, Zarzecze 17b, 16-300 Augustów23.08.2016 – 22.11.201611.00-19:00
20/SCS/2016 z 26.08.20161Modny styl Jadwiga Zaborowska – Waraksa, ul. Plac St. Batorego 17, 16 – 424 Filipów01.09.2016-30.11.20168.00-16:00
25/2016 z 22.09.20161„SOBIESKI” Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski Sp. j.ul. Białostocka 69B, 19-100 Mońki 01.10.2016 – 31.12.20168.00-16:00
26/2016 z 22.09.20161PEPCO Poland Sp.z o. o. ul. Sterzyńska 73A, 60-479 Poznań/ ul. Strażacka 37, 19-100 Mońki26.09.2016 – 25.12.20168.30-16.30/11.30-19.30
27/2016 z 22.09.20161PEPCO Poland Sp.z o. o. ul. Sterzyńska 73A, 60-479 Poznań/ ul. Strażacka 37, 19-100 Mońki26.09.2016 – 25.12.20168.30-16.30/11.30-19.30
28/2016 z 23.09.20161ROL-POL Trykoszko Sp. J.adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 3c/34, 15-687 Białystok/ ul. Mickiewicza 95, 19-100 Mońki 26.09.2016 - 25.12.20168.00-16:00
29/2016 z 23.09.20161ROL-POL Trykoszko Sp. J.adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 3c/34, 15-687 Białystok/ ul. Mickiewicza 95, 19-100 Mońki 26.09.2016 - 25.12.20168.00-16:00
30/2016 z 23.09.20161ROL-POL Trykoszko Sp. J.adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 3c/34, 15-687 Białystok/ ul. Mickiewicza 95, 19-100 Mońki 26.09.2016 - 25.12.20168.00-16:00
15/10/16 z 26.09.2016 1PPH A&W Kondraccy ul. Młyńska 1, 16-300 Augustów  28.09.2016 - 27.12.20167.00-15:00
16/10/16 z 29.09.20161Magda Kalinowska - Salah, ul. Księdza Skorupki 2c, 16-300 Augustów/Szuflada Cafe, ks. Skorupki 2c, 16-300 Augustów 01.10.2016 – 31.12.201612.00-20:00
21/SCS/2016 z 23.09.20161Zakład Usług Leśnych Jan Sztabiński, Frącki 27, 16 – 506 Giby01.10.2016 – 31.12.20168.00-16:00
27/SCS/20161Gospodarstwo Rolne Stanisław Jasionowski, Zusno 36, 16 – 424 Filipów 24.10.2016-23.01.201706:00-14:00/14:00-22:00
31/2016 z 14.10.161„SOBIESKI” Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski Sp. j.ul. Białostocka 69B, 19-100 Mońki 17.10.2016 – 16.01.201706:00 -14:00/12:00-20:00
24/SCS/2016 z 12.10.20161Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowsy Sp. j., ul. Majerskiego 8, 16 – 400 Suwałki 17.10.2016 – 16.01.201707:00 – 15:00
22/SCS/2016 z 12.10.20161Poczta Polska S.A, ul. I Armii Wojska Polskiego 8a, 15-100 Białystok/ Urząd Pocztowy Suwałki 1, ul. Pułaskiego 52, 16-400 Suwałki19.10.2016 – 18.01.201713:00 – 21:00
23/SCS/2016 z 13.10.20161GLOBTRAQ Sp. z o.o., ul. święty Marcin 29/8, 61 – 806 Poznań / ul. Północna 27A, 16 – 400 Suwałki18.10.2016 – 17.01.201708:00 – 16:00
26/SCS/2016 z 12.10.20161Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowsy Sp. j., ul. Majerskiego 8, 16 – 400 Suwałki 20.10.2016 – 19.01.201706:00 – 14:00, 14:00 – 22:00
27/SCS/2016 z 20.10.20161Gospodarstwo Rolne Stanisław Jasionowski, Zusno 36, 16 – 424 Filipów 24.10.2016-23.01.201706:00 – 14:00/14:00 – 22:00
25/SCS/2016 z 12.10.20161Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowsy Sp. j., ul. Majerskiego 8, 16 – 400 Suwałki 17.10.2016 – 16.01.201706:00 – 14:00/14:00 – 22:00
28/SCS/2016 z 24.10.20161Chata 1 – Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.,ul. Szpitalna 1A, 16 – 400 Suwałki01.11.2016 – 31.01.201710:00-18:00
29/SCS/2016 z 24.10.20161Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „ARTEX” Sylwia Słowikowska 01.11.2016 – 31.01.20177:00-15:00
30/SCS/20161AS Bylak i Wspólnicy Spółka Jawna adres: ul. Sejneńska 18a, 16-400 Suwałki/Sklep sieci Lewiatan, Suwałki, E. Plater 20b01.11.2016 – 31.01.201706:00-14:00/14:00-21:00/Sobota 6.00 – 18.00, Niedziele: 9.00 – 18.00 (8 godz. - godziny ustalane indywidualnie)
31/SCS/2016 z 27.10.20161Strzecha Jacek Pabianiak, Krzywe 16B, 16-402 Suwałki01.11.2016 – 31.01.2017 (aneks 18.11.2016)08:00 – 16:00/14:00 – 22:00
32/SCS/2016 z 27.10.20161Gospodarstwo Rolne Miszkiel Michał, Posejnele 16, 16 – 506 Giby 01.11.2016 – 31.01.20178.00 – 16.00
33/SCS/2016 z 27.10.20161Gospodarstwo Rolne Ewald Gryguć, 16 – 515 Puńsk, Rejsztokiemie 401.11.2016 – 31.01.201706:00 – 14:00
34/SCS/20161Kwiaciarnia Jacek Zajkowski adres: pl. św. Agaty 5, 16 – 500 Sejny 01.11.2016 – 31.01.20178.00 – 16.00
36/SCS/20161GIT Tomasz Woźnialis, Widugiery 6, 16 – 515 Puńsk01.11.2016 – 31.01.201707:00 – 15:00
35/SCS/2016 z 27.10.20161Szymon Dulewicz Gospodarstwo Rolne, Hołny Wolmera 22, 16 – 500 Sejny01.11.2016 – 31.01.201707:00 – 15:00
37/SCS/20161Andrzej Norwa Service, ul. Łąkowa 26, 16 – 500 Sejny01.11.2016 – 31.01.201707:00 – 15:00
38/SCS/2016 z 21.11.20161EKORAKÓWEK s.c., Krzywe 15A, 16 – 402 Suwałki/ul. Sportowa 6G/33, 16 – 402 Suwałki28.11.2016 – 27.02.20178.00 – 16.00
39/SCS/2016 z 24.11.20161Gospodarstwo Rolne Andrzej Misiewicz, Krejwińce 29, 16 – 500 Sejny 28.11.2016 – 27.02.20176.00-14.00